Barınağımız


Barınağımız sokaklara terk edilmiş nice canların sımsıcak yuvasıdır, sadece bunlardan bir tanesinin hikayesini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi her zaman sımsıcak yuvamıza bekliyoruz.

ARNOLD BİR İNSANLIK SUÇU KURBANIDIR VE ARNOLD`UN BAŞINA GELEN SAPKINLIK PEK COK HAYVANIN ORTAK KADERİDİR

​Bu masuma yapılan kötülüğü telavvuz edemiyorum.

​Yakalandığı cinsel yolla bulaşan TVT tümörü ve Dermoid Sinus sebebi ile sinir sisteminin etkilendğini, çiş ve kakasını tutamadığını ve ameliyat olmazsa, zaten kısacık ömrünün hemen sona ereceğini, felç, menenjit sonucu mutlak ölüme mahkum olduğunu , aldığı kemo terapiler esnasında çektiği acıları , muhtemelen ömrünün sonuna kadar bezle gezmek zorunda kalacağını yazmaya elim varmıyor.

​​Bir belediye barınağının köşesinde , sanki suçlu kendisiymişcesine ölümünü bekleyen Arnold’u TRAHAYKO Derneği üyeleri fark edip, hemen HAYKOD’a uçakla göndermeslerdi, şu anda çoktan ölmüş olacaktı.

Arnold’un çok ızdıraplı ve zorlu tedavi dönemi henüz bitmedi. Omurilik ameliyatından sonra, Amerika’ya gelecek ve çektiği tüm acıları engin sevgimizle unutturmaya verilmiş sözümüz var.

​Not: ARNOLD`UN MASRAFLI VE ZORLU OPERASYONU GERÇEKLEŞTİ. BAĞIŞ VE AİDATLARINIZ İLE, ÖMÜR BOYU SÜRECEK TEDAVİSİ HİMAYEMİZDE YAPILACAK, AYNI KADERİ PAYLAŞAN PEK ÇOK HAYVANIN DA HAYATA DÖNMESİNE KATKINIZ OLACAKTIR.

En içten tesekkürlerimizle;

​Gamze Erkök Neer
HAYKOD Uluslararası Koordinatörü